Zahajujeme velkou vánoční soutěž MILÝ JEŽÍŠKU,… ANEB NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Vánoční soutěžLetos nebude nadělovat pouze Ježíšek, mnoho krásných dárků pro Vás připravil také Kulturní servis Puls. Nic ale není zadarmo, proto si svou výhru musí každý poctivě vybojovat. Ve středu 9. listopadu začíná naše velká vánoční soutěž, kterou jsme pojmenovali MILÝ JEŽÍŠKU,… ANEB NEJHEZČÍ VÁNONČÍ PŘÁNÍ. Podělte se s námi o to, co si letos přejete pod stromeček, na výběr je spousta možností, jak se vyjádřit. A ceny pro výherce jsou opravdu lákavé!


Už víte, co byste si přáli letos k Vánocům? Podělte se s námi o své přání! Zapojte se do naší velké vánoční soutěže a vyhrajte jednu z hodnotných cen. Můžete se vyjádřit formou básně, obrázku, kresby, fotografie nebo vlastního výtvoru. Je to jen na Vás. Popusťte uzdu své fantazii.

A co zajímavého můžete za svou snahu získat? Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás připravili speciální balíčky, které jinde nezískáte. Hrajeme o ceny v celkové hodnotě 63 tisíc korun.

Vánoční soutěžA jaké to jsou?
Společnost ARTE MONDIALE věnovala do soutěže poukaz na výrobu libovolného obrazu v hodnotě 3 000 korun. Sami si můžete vybrat, zda upřednostníte některou fotografii z databáze Artemu nebo si raději necháte vyrobit obraz z vlastní fotografie. Cleopatra Musical věnoval do soutěže CD s hudbou z muzikálů AŤ ŽIJE ROKENROL!, BARON PRÁŠIL, MONA LISA a ŠVEJK. K Mona Lise jsou zde navíc také krásná trička s logem, ke Švejkovi byly vyrobeny originální půllitry.

Hudební fanoušci ocení nejnovější CD skupiny STO ZVÍŘAT pojmenované „Sto dvacet“, nedávno vydané album „Napořád“ zpěvačky Gabriely Goldové, DVD z koncertu kapely MEDVĚD 009 nebo jejich CD „Pozravuj“ a tričko s medvěďáckým logem.

Pro zpestření soutěže jsme oslovili také společnost TESCOMA. Díky formičkám na vánoční cukroví DELÍCIA můžete doma navodit tu správnou sváteční atmosféru. Zatímco produkty Vánoční stromeček a Vánoční zvonek se ve vaší kuchyni mohly objevit už loni, Betlém je letos úplnou novinkou.

Konec roku bývá mnohdy dost náročný. KARTÁŘKA MARTINA Vám pomocí tarotových karet poodhalí, na co byste se měli připravit v blízké budoucnosti. Pokud máte nějaké dilema nebo trápení, poradí Vám, jaká východiska by mohla daná situace mít. Chodíte rádi do divadla? I na to jsme mysleli! STUDIO YPSILON má rozmanitý a zábavný repertoár. V MILÝ JEŽÍŠKU,… ANEB NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ můžete vyhrát vstupenky na představení Evžen Oněgin, Babička se vrací, Faust a Markétka či na Vratká prkna.

KULTURNÍ SERVIS PULSMáte raději muzikály? Soutěžíme také o lístky na KATA MYDLÁŘE, KLEOPATRU nebo HAMLETA. Do muzikálových písní o katu Mydlářovi se budete navíc moci zaposlouchat na CD nebo 2CD, obdobně jako u Kleopatry. Toto představení však můžete vidět i na stejnojmenném DVD. Nakladatelství METAFORA nás zaujalo svými novými publikacemi – knihou o Tradičním i netradičním HÁČKOVÁNÍ, Umělecké tvorbě a dekoracích z PAPÍRU a Encyklopedií UZLŮ a technik drhání. Třeba se štěstí usměje právě na vás a naučíte se díky těmto příručkám zase něco nového.

Muzikál ANGELIKA se už sice v divadle nehraje, romantický příběh si ale budete moci připomenout díky DVD z představení a muzikálovému CD, stejně je tomu v případě TŘÍ MUŠKETÝRŮ. Velké oblibě se těší DĚTI RÁJE. Vstupenky na představení bohužel vyhrát nemůžete, protože se muzikál hraje pouze do konce roku, máme však připravené CD „Děti Ráje čtou svým dětem Pohádky z Kunratického lesa“, muzikálové CD, knižní publikaci, placky, tričko s logem a nechybí samozřejmě ani céčka.

Posledním partnerem naší velké vánoční soutěže MILÝ JEŽÍŠKU,… ANEB NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ je skupina WOHNOUT. Výherci mohou získat wohnoutí tričko, tanga, čepici, klíčenku nebo placku.


JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE?

Nejprve VYJÁDŘETE zvolenou formou Vaše vánoční přání. Pak nám POŠLETE svůj výtvor, báseň, kresbu, obrázek nebo fotografii na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to nejpozději do 18. prosince 2011.

Do 19. prosince ZÍSKEJTE nejvíce hlasů od fanoušků naší FB stránky a výhru máte v kapse. Podrobnosti o výherních balíčcích a pravidlech soutěže se dozvíte ZDE. Vyhlášení výsledků proběhne 22. prosince na webových stránkách média Kulturního servisu Puls.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kulturní servis Puls

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Tipy na dárky – s Tescomou se na svátky připravíte
Sliby se maj plnit o Vánocích
Bude letos Staroměstské náměstí bez vánočního stromu?
Louskáček vdechne adventu kouzlo pohádkových Vánoc

 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání