Vyhrajte soundtrack k filmu Lidice a lístek do kina

Soutěž Kulturní servis PulsPřed dvěma týdny jsme vás informovali o tom, že se na prodejních pultech objevil unikátní soundtrack Lidice, na jehož tvorbě se podíleli například Jan Budař, Lucie Bílá, Divokej Bill nebo třeba Vypsaná fiXa. Tuto limitovanou edici bylo možné koupit pouze po dobu čtrnácti dní. Kulturní servis Puls vám nyní přináší další a možná i poslední šanci, jak toto CD získat – vyhrajte ho v naší exkluzivní soutěži. Součástí CD je i jedna volná vstupenka do kina.

 


soutěž LidiceOd soboty 7. května se na prodejních pultech objevilo speciální album obsahující hudbu ke snímku Lidice. Tato edice zahrnovala i vstupenku na filmovou projekci zdarma. Soundtrack vznikl pod vedením Michala Hrůzy, který se na něj zapsal i hudebně. Společně s Anetou Langerovou nazpívali píseň „Plamen“, jež má i svůj oficiální videoklip. Další písně můžete slyšet v podání Jana Budaře, Lucie Bílé, Dana Bárty, Divokýho Billa, Xindla X či Vypsané fiXy. Deska obsahuje také tracky s hudebními motivy z filmu.

V Lidicích bylo zastřeleno 173 mužů. Na 53 žen zemřelo v koncentračních táborech. Celkem 82 dětí našlo svou smrt v plynových komorách. Po skončení války se jich vrátilo domů pouze 17. Velmi očekávaný snímek Lidice, který vypráví o důležitých událostech českých dějin, bude mít svou premiéru již příští týden, a to ve čtvrtek 2. června.

Pokud chcete vyhrát unikátní soundtrack k tomuto filmu a navíc ještě volnou vstupenku na projekci, neváhejte a zapojte se do naší soutěže. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku a doufat, že naším vylosovaným výhercem budete právě vy.Kdo na speciálním soundtracku Lidice nezpívá?

A) Lucie Bílá
B) Dan Bárta
C) Aneta Langerová
D) Michal Horáček
E) Michal Hrůza

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v tomto tvaru:

-    do předmětu zprávy napište „LIDICE“,
-    do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) Lucie Bílá),
-    připište své osobní údaje: jméno, příjmení a adresu.


Soutěž skončí ve čtvrtek 2. června v 19 hodin. Výherci budou informování o své výhře e-mailem.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Archiv Kulturní servis Puls

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Soundtrack k filmu Lidice je v prodeji
Tvůrci filmu Lidice dotáčeli atentát na Heydricha
Proběhl poslední natáčecí den snímku Lidice
Lidice mají za sebou rekonstrukci tryzny z roku 1945

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání