Udělejte svým dětem radost, vydejte se za populárními hvězdami se Splněným dětským přáním

splněné dětské přáníTouží vaše dítě po setkání s Pavlem Nedvědem, Jaromírem Jágrem, Karlem Gottem, Lucií Bílou nebo třeba s hollywoodskou herečkou Cameron Diaz? Nyní máte příležitost, jak jim jejich sen splnit. Navštivte www.splnene-prani.cz, pošlete svou přihlášku a třeba to bude právě vaše rodina, které Splněné dětské přání věnuje jedinečný zážitek – získáte VIP vstupenky a strávíte krásný den v muzeu voskových figurín Grévin.


Zažijte báječnou interaktivní podívanou. Navštivte svět sportovců, staropražské kavárny, mezinárodní hvězdy a prožijte den se svými oblíbenci. V Musée Grévin Prague se potkáte s osmdesáti osobnostmi známými z historie ale i kultury, s těmi, kteří pochází z České republiky nebo žijí ve vzdáleném Hollywoodu. Ve svatyni sportu narazíte na Petra Čecha, Dominika Haška nebo Romana Šebrleho, zatímco ve staropražských kavárnách si můžete podat ruku s Bohumilem Hrabalem či Franzem Kafkou. V Grévinu však čekají i známé zahraniční celebrity Meryl Streep, George Clooney, Nicolas Cage, Gérard Depardie, Elvis Presley nebo oblíbené české tváře Helena Vondráčková, Dagmar Havlová nebo Roman Šebrle.

Na úvod vstoupíte do kouzelného světa, který začíná v alchymistické laboratoři. Na každém kroku čeká setkání se světem tajemna a magie. Vydáte se na velkou výpravu, která vede napříč různými časovými epochami. Nechybí dokonalé kostýmy, krásné účesy, úžasná hudba a zajímavé světelné efekty. Sledujte pozorně také podlahu, na které můžete vidět malé detaily spojené s celkovou kompozicí, videomapping dotváří podobu Václava IV. nebo atmosféru prvorepublikové kavárny.

splněné dětské přání

Vaše děti budou nadšené z Dílny plné objevů, kde se dozví tajemství výroby voskových figurín od prvotního změření obličeje až po finální make-up. Pomocí chytrého počítače si navíc mohou vytvořit svůj vlastní portrét pomocí 3D technologie, který si mohou na památku odeslat emailem. Prohlídku jim můžete zpestřit i další zábavou - na konzoli Wii mohou vyzvat k zápasu nejlepší sportovce. V muzeu voskových figurín Grévin je ve všech prostorách včetně toalet bezbariérový přístup.

Líbí se vám tato akce? Chtěli byste vzít své dítě na návštěvu Musée Grévin Prague? Splněné dětské přání vybere jednu rodinu, té věnuje VIP vstupné pro čtyři osoby, které je běžně neprodejné. Stačí splnit jednoduchý úkol – poslat správně vyplněnou přihlášku a fotku svého dítěte, kterou máte nejraději.

Přihlášku, která bude obsahovat soutěžní fotografii a motivační dopis, pošlete nejpozději do pátku 14. října 2016 na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a do předmětu zprávy uveďte Muzeum Grévin. Podrobné podmínky k účasti na akci najdete zde www.splnene-prani.cz/rodinne-prani-vydejte-se-za-popularnimi-hvezdami-do-musee-grevin-prague.html

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Archiv muzea Grévin

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání