Silvestrovské oslavy v nejrůznějších podobách

kulturní servis pulsJeště stále přemýšlíte, kde letos oslavíte konec roku? Kulturní servis Puls pro vás připravil několik tipů na silvestrovské akce, stačí si pouze vybrat. Chcete párty v maskách, havajském stylu, nebo dáte přednost luxusní akci v hotelu Hilton? Zamávejte starému roku 2010 a přivítejte ten nový s dobrou náladou.


V Radosti bude pořádná jízda
Silvestr 2010Pražský klub Radost FX slibuje na 31. prosince párty, na kterou jen tak nezapomenete. Můžete se těšit na nejlepší klubovou hudbu v podání domácích DJ´s, kteří zde hrají po celý rok. DJ Kwé zastoupí hip hopovou a r´n´b scénu, Vectif se postará o lahůdky z houseové hudby, dvojici doplní také BIG J. Celý program pak osvěží mixem nejlepších hitů různých stylů RAQ a Petr K. Nebudou chybět ani krásné tanečnice, gurmánské pochoutky z mezinárodní kuchyně a barmani schopní připravit jakýkoli míchaný drink. Vstupenky na akci zakoupíte v předprodejní síti Ticketstream.

 


Nalaďte se do havajského stylu
Unico ME Club Teplice plánuje oslavu nového roku v pohodovém stylu ráje. Poslední den v roce otevře obě své haly i terasy. První sál bude vyzdoben v havajském stylu, o hudební zábavu se budou starat DJ´s Black Jesus a Angel. Zazní r´n´b, funky, pop a chybět nebudou ani hity na přání. Bude připraveno mnoho soutěží o volné konzumace, drobné dárky, GoGo tanečnice i slavnostní přípitek s půlnočním ohňostrojem. Ve druhé hale bude za mixážním pultem stát DJ David Nováček, který naservíruje to nejlepší z taneční muziky. Vstupné činí 130 Kč, další informace naleznete na www.unicomeclub.cz.

 


Oslavovat se bude i na horách
Chcete zažít pravou zimní atmosféru? Pak oslavte Silvestra v zasněžených horách. Například na louce u lyžařského vleku Kolonka ve Strážném. Bude tu na vás čekat speciální stan s dvěma bary plnými alkoholických i nealkoholických nápojů. Nouze nebude ani o míchané koktejly a dobré pochutiny. O hudební pohodu se postará DJ Mizza, naladí osvědčené hity a rádi zamíříte na parket. Vstup na tuto akci je zdarma, začátek programu od 18 hodin.


Fanoušci Kiss zamíří do Modré Vopice
Tam se totiž koná speciální Kiss silvestrovská noc. Co se bude během večera dít? Hosté, kteří přijdou s maskou, dostanou hned u vstupu dárek a mohou se zúčastnit soutěže o nejlepší KISS make-up. Budou se promítat raritní DVD záznamy, proběhne tematická tombola a během večera zahrají KISS Revival Praha. Od půlnoci se rozjede párty, které bude kralovat Bobo Němec. V předprodeji seženete vstupenky za 200 korun, pro další informace se podívejte na www.modravopice.cz

 


Silvestr 2010Je libo něco netradičního?
Pak se vydejte na Comix Párty v pražském Theatro Music Clubu. Originální večírek v komiksovém stylu, aneb staňte se i vy na jednu noc superhrdinou. Programem vás bude provázet moderátor Petr Cerha alias NASTY, beat-boxer a showman v jedné osobě. Na taneční parket vás pozve DJ Stanley. Zakupte si předem vstupenku v hodně 499 Kč a můžete se těšit na připravený welcome drink, občerstvení formou rautu během celého večera a zarezervované místo k sezení. Do půlnoci se můžete zúčastnit soutěže o nejlepší kostým. Ten nejlepší bude odměněn zajímavou výhrou. Pokud dáte přednost večeři o čtyřech chodech, zarezervujte si místo v Theatro restauraci, která se nachází v patře nad klubem. Více na http://www.theatro.cz.

 


Brno rozsvítí laser show
Na další párty se můžete vypravit do brněnského klubu 2Faces, kde se koná Open Párty. Kromě bohaté výzdoby bude připraveno také slané občerstvení na každém stole, i po celém baru, bazének a dokonce sníh přímo na parketu. Klub rozsvítí ohromující laser show. Kdo dorazí před desátou hodinou, bude obdarován speciálním welcome drinkem – višňovým grogem a jako půlnoční dárek bude připraveno tisíc sklenek Bohemia sektu zdarma. O taneční muziku se postarají DJ´s M@XX a Folteen. Pokud by vám snad začalo být trochu horko, příjemně vás zchladí zmrzlina, která bude servírována jako pozornost podniku. Další info na www.twofaces.cz.

 


3D Disco – párty budoucnosti

Je-li vaším přáním mít na Silvestra zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat, tak vás s otevřenou náručí přivítá hlavní město. V klubu SaSaZu se rozjede první 3D diskotéka v České republice. Na plátně o rozměrech 12 x 3 metry bude promítání videoklipů pod vedením Novak Collective DJ a VJs z Londýna. Každý návštěvník dostane 3D brýle, aby se mohl ponořit do krás trojrozměrných obrazů. Uprostřed klubu vyroste digitální strom života, celým večer vás pak bude provádět mladý android. O půlnoci nebude chybět digitální ohňostroj. Atmosféru doladí nejnovější video technologie, světelná show a vynikající zvuk. Dalšími účinkujícími budou francouzský DJ Da Fresh, německo-české uskupení Femme 2 Fatale či John Culter. Předprodej vstupenek v síti Ticketpro.

 


Silvestr 2010Večírek v hollywoodském stylu
Staňte se na jeden večer filmovou hvězdou! Hotel Hilton se 31. prosince promění k nepoznání. Uvidíte zde dekorace slavných Barrandovských studií, kde se natáčely známé filmy, jako Casino Royale nebo Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Během večera vystoupí více než 20 mezinárodně uznávaných tanečníků, zpěváků a hudebníků. Big Band zahraje slavné filmové melodie i New York Classics. Během galavečeře pořádané v atmosféře hollywoodských filmů se můžete ocitnout například v Casablance nebo Avenue of the Stars. Mezitím, co budete tančit na festivalové diskotéce, postarají se o vaše ratolesti v dětském koutku kreslených filmů. www.hiltonprague.czText: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky akcí


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání