Vysoká škola ekonomická zvolí svého krále! Dokáže obhájit i titul Krále Majálesu?

VŠE NA MAJÁLESV úterý 5. dubna proběhne v prostorách Theatro Music Clubu velkolepá studentská párty. Uskuteční se zde volba krále a zároveň zástupce Vysoké školy ekonomické na nadcházející pražský Majáles. Očekává se drsný boj mezi dvěma kandidáty. Soutěžit se bude v originálních disciplínách a vyhraje ten, kdo získá větší přízeň přítomných diváků. Hraje se o hodně! Vítěz bude totiž obhajovat titul Krále Majálesu!


A kdo že se o tuto pozici uchází? Prvním kandidátem je student oboru Arts Management, charismatický superman Martin „Liviz První“ Čermák. Jeho soupeřem bude okouzlující integrátor Pavel „Bobek Veliký“ Bobkov studující Fakultu informatiky a statistiky.

VŠE NA MAJÁLESPárty bude celý večer provázet bohatý program. K poslechu a tanci zahraje zkušený DJ N’Zym. Exkluzivně bude představena také úřadující Miss VŠE Klára Gregorová, která se na studentském festivalu bude ucházet o titul Miss Majáles. Samozřejmě nebudou chybět ani její krásné kolegyně.  Dále je připravena show ve freestyle fotbale v podání mistra světa ve footbagu Honzy Webera. Ten si zároveň nachystal speciální disciplínu pro kandidáty na krále VŠE. Soutěžící se pěkně zapotí. Start akce je ve 20 hodin, vstup za lidových 50 korun, pro studenty Vysoké školy ekonomické bude zdarma. O zábavu rozhodně nebude nouze!

Volbou kandidátů na krále a Miss Majáles to však teprve celé začíná. Party je totiž součástí projektu „VŠE na Majáles“, který má za úkol zapojit Vysokou školu ekonomickou do dění na letošním pražském Majálesu. Organizátoři připravují „VŠE zónu“ i zajímavou prezentaci univerzity.  „Přijďte podpořit svou univerzitu, zvolit kandidáta a pořádně zapařit s přáteli“ zní slova hlavního koordinátora Štěpána Krpaty. Studenti, zapamatujte si tedy důležitá data: úterý 5. dubna – Theatro Music Club a poté pátek 6. května – festival Majáles ve Stromovce.


Text: Bersen Hoxha
Foto: tisková zpráva
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Blíží se kvalitní hudební kocerty, který si vyberete?
Studentský festival Majáles brzy vypukne
Majáles předá žezlo kaskadérům a stepování
Prožijte zbytek dubna kulturně

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání