BLÍŽÍ SE OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ FESTIVALOVÉ SEZÓNY!

kulturní servis pulsPozor, pozor! Na vědomí se dává, že opět nadešel čas přivítat festivalové léto. Ani tento rok nebudeme chybět na velkých akcích, abychom vás informovali o aktuálním dění. Stejně jako každoročně bude období open-air akcí oficiálně zahájeno festivalem VOTVÍRÁK, který se uskuteční od 11. do 13. června v Milovicích. Pojeďte s námi za dobrou muzikou a neomezenou zábavou.Co by to bylo za festivalové léto, kdybychom ho řádně nepřivítali. Kde? Přeci na VOTVÍRÁKU, největší multižánrové open-air akci na českém území. Už po čtvrté se můžete těšit na hudební lahůdky z rocku, popu či hip hopu. Připraveny budou čtyři stage, na kterých vystoupí téměř 500 účinkujících. Jen posuďte sami dle lehkého nastínění, jaké hvězdy zde letos zazáří.

Votvírák 2010Během prvního dne zazní slavné hity od skupin Čechomor, No Name, Mig 21 a dokonce i Olympicu. Na hip hopové stagi můžete podpořit stále známější BPM, nebo klasiku v podání Moja Reč či PSH. Neméně zajímavý a lákavý program nabízí festival i v sobotu. Kdo byl věrným fanouškem Mira Šmajdy v Česko-Slovenské SuperStar, může v odpoledních hodinách vidět svého oblíbence na hlavní stagi. O večerní zábavu se postarají například Anna K, Věra Špinarová, Support Lesbiens, Totální nasazení, Tomáš Klus i Prague Ska Conspiracy, kteří se na scénu vrací po půlroční pauze. Kdo upřednostňuje rapperský styl, toho určitě potěší přítomnost Prago Union, Indyho a Wiche či Rytmuse s Kontrafaktem.

 

Pokud dostanete chuť na malý odpočinek od hudebního programu, můžete zavítat do kina Palace Cinemas, Adrenalin Campu, Game Zone a dokonce i Dětského koutku. Přímo u hlavního vstupu do areálu budou rozmanité pouťové atrakce, uvnitř pak samozřejmě občerstvovací stánky. Pokud byste snad ještě stále váhali, zda se směrem Milovice vydat, pak vás jistě zláká nabídka, že si zde můžete zakoupit vstupenky na různé kulturní akce se slevou až 80%. Domníváte se, že půjde jen o malé akce? To byste se pořádně zmýlili. V nabídce jsou lístky kupříkladu na Sinéad O´Connor, festivaly Rock for People, Hip Hop Jam, Sázavafest a Hip Hop Kemp. Prodej začíná již v pátek od půl druhé odpoledne.

 

Protože VOTVÍRÁK spolupracuje s různými organizacemi pro pomoc lidem v tísni, bylo v letošním roce zavedeno symbolické vstupné za 150 Kč (na místě pak za 200 Kč) a omezená série VIP vstupenek v ceně 800 korun. Zároveň však probíhá mnoho soutěží, kde můžete lístky vyhrát. Případně si je můžete dojet vyzvednout zdarma do kanceláře FANONLINE na Praze 10.
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Votvírák

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání