Startuje festivalová soutěž Vezmi partu na Votvírák!

Vezmi partu na VotvírákOficiálně zahajujeme naši velkou letní soutěž! První kolo je nazvané „Vezmi partu na Votvírák“ a už z názvu je jasné, na který festival můžete vyhrát vstupenky. Zmobilizujte své kamarády, vyběhněte ven a vyfoťte se. Vaše dílo by mělo zachycovat, jak se těšíte nebo připravujete na tento festival. Pošlete nám svou fotku a 5 VIP vstupenek na Votvírák může být vašich! Jak se můžete soutěže zúčastnit? Čtěte dále.Abyste se do soutěže přihlásili, musíte splnit následující pokyny:

Vezmi partu na Votvírák1) ZACHYŤTE svou partu na fotce, která vystihuje, jak se těšíte nebo připravujete na festival Votvírák. Důležité je, aby na snímku bylo všech 5 lidí, neboť soutěžíte jako tým!

2) Fotku nám POŠLETE do 9. června 2011 na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Jako předmět uveďte slovo „Votvírák“. Nezapomeňte také vepsat všechny povinné informace, kterými jsou: jméno, příjmení, datum narození, kontaktní adresa, e-mail, telefon, jména a příjmení osob na soutěžní fotografii.

3) Do 10. 6. 2011 ZÍSKEJTE pro svou fotku co nejvíce „To se mi líbí“ od fanoušků naší FB stránky, přesněji na www.facebook.com/KulturniServisPuls, a výhra může být vaše!

Zvítězí soutěžní fotografie, která získá do půlnoci 10. června 2011 nejvíce hlasů „To se mi líbí“. Na partu výherců pak čeká 5 VIP vstupenek na Votvírák a k tomu navíc 5 kusů Red Bull E-Shot, které se pohodlně vejdou do kapsy a dodají vám energii na festival! Vítěze vyhlásíme 13. června 2011 na našich stránkách www.kulturniservispuls.cz a následně ho budeme kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.

Pro úplnost uvádíme příklad, jak by měl soutěžní e-mail vypadat:

Předmět: Votvírák
Příloha: soutěžní-foto.jpg

Jméno: Jan
Příjmení: Novák
Datum narození: 18. 7. 1988
Kontaktní adresa: Za poštou 158/65, Praha 4 – Nusle, 140 00
E-mail: jan.novak@ mujmail.cz
Telefon: +420 602 123 456

Red Bull E-shotOsoby na fotografii:
1. Jan Novák
2. Josef Vomáčka
3. Josefína Vomáčková
4. Prokop Buben
5. Jana Milá

Před registrací si nezapomeňte projít úplná pravidla soutěže, která najdete ZDE.

Tak neváhejte a posílejte nám své originální fotografie. Čím dřív se do akce zapojíte, tím větší máte šanci na výhru. A na koho se můžete letos na Votvíráku těšit? Letní sezónu přivítá například Sto Zvířat, Mig 21, UDG, Medvěd, No Name, Chinaski, Rytmus nebo Prago Union s Livě Bandem.


Text: Bersen Hoxha
Foto: Kulturní servis Puls

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Soutěž Vezmi partu na festival začíná!
Už máte plány na léto? Vydejte se s námi na festivaly
Chinaski a Miro Šmajda zvou na festival Votvírák
Multižánrový Votvírák odemkne festivalová pódia


 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání