Eddie Stoilow pokřtí svou novou desku

Eddie StoilowV polovině března vyšlo druhé album skupiny Eddie Stoilow. Dostalo název Oh My God! a již brzy bude oficiálně přivítáno do hudebního světa. Ve středu 4. května proběhne v pražském klubu Palác Akropolis slavnostní křest desky. Přijďte si i vy poslechnout známé pecky i novinky z aktuálního CD. Předčí Oh My God! první počin této kapely?

 

První jarní den byl jako stvořený pro začátek něčeho nového. A tak není divu, že si partička Eddie Stoilow vybrala právě tento termín k uvedení svého nového alba, které nese název „Oh My God!“. Deska vyšla, stejně jako ta předchozí, u Championship Records. Kapela, ve složení zpěvák a kytarista Jan „Žampík“ Žampa, klávesista David „Sverje“ Šmídt, na basu hrající Martin „Pušky“ Puškař, kytarista Martin „Mrázič“ Mrázek, za bicími sedící Michal „Honx“ Hons a na perkuse hrající Vladimír „Vladko“ Zeman, si tentokrát na pomoc přizvala zpěváka Davida Kollera nebo písničkáře Xindla X.

Své druhé album pokřtí skupina už příští týden, konkrétně ve středu 4. května v Paláci Akropolis. Chybět samozřejmě nesmí ani kmotr kapely Pavel Cejnar a jejich „guru“ Bob Klepl. David Šmídt zve všechny na křest se slovy: „Bude to koncert, který byste si neměli nechat ujít. Připravujeme velmi speciální dvouhodinový set s vymazlenou světelnou show a překvapením. Také zahrajeme některé písně premiérově.“ Na desce naleznou fanoušci třináct anglických skladeb, jedenáct základních, jako jsou „Here We Go“, „Frozen“, „Today“ nebo „Goodbye“ a dva bonusy „Floating“ a „Snooze“.


Eddie Stoilow


Kromě zmiňovaného slavnostního koncertu v Akropoli můžete Eddie Stoilow vidět například také 13. května na Žofíně, kde vystoupí v rámci galavečera Bílá lyže, 11. června na JamRocku v Žamberku, 8. července na festivalu v Rožnově pod Radhoštěm či 30. 7. na Malé Skále, kde se pořádá Benátská noc.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Turner


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Nové hudební počiny čekají bujaré křty – na co se můžeme těšit?
Eddie Stoilow zazářili v Hard Rock Café 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání